Minime poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines

Minime poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines (Foto: A. D'Elia)
Minime poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines (Foto: A. D’Elia)

Kovo 25 d. 9–10 klasių mokiniai minėjo 100-ąsias poeto Vytauto Mačernio (1921–1944) gimimo metines. 2021-uosius LR Seimas paskelbė šio giliai mąstančio, jautrios sielos poeto metais.
Devintokė Auksė O. padeklamavo V. Mačernio eilėraštį „Aš pažinau karalių tavyje“, o dešimtokė Paulina K. paruošė ir pristatė pateiktį apie jo biografiją bei kūrybą. Po to lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia gimnazistams pasiūlė atlikti kūrybinę užduotį. Buvo tikrai įdomu išgirsti, kokių minčių ir jausmų mokiniams sukelia nemarios ir amžinai jaunos Vytauto Mačernio eilės.

AD

Minime poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines (Foto: A. D'Elia)
Minime poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines (Foto: A. D’Elia)