Heseno žemės medijų diena

Werkstattgespräch am Schülermedientag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės medijų diena
(Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 3 d. 12 klasės pagilinto vokiečių kalbos kurso mokiniai (mokytoja dr. Gabriele Hoffmann) susitiko su Philipp Krohn – laikraščio „FAZ“ (Frankfurter Allgemeinen Zeitung) žurnalistu. Nuotoliniu būdu vykusiose dirbtuvėse buvo kalbama apie tai, kaip parengti gerą reportažą.
Medijų dienos renginius, skirtus Pasaulinei spaudos laisvės dienai paminėti, remia Heseno žemės švietimo ir mokslo ministerija, tos pačios Vokietijos žemės Mokytojų akademija ir Politinio švietimo centras.

AD

Werkstattgespräch am Schülermedientag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės medijų diena
(Foto: Dr. G. Hoffmann)
Werkstattgespräch am Schülermedientag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės medijų diena
(Foto: Dr. G. Hoffmann)