Kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“

Kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“
Kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“

Kovo mėnesį mūsų gimnazijos atstovai dalyvavo pasaulio lietuvius nuotoliniu būdu suvienijusioje kultūrinėje iniciatyvoje „Pasveikink Lietuvą“. Akciją drauge su Lietuvos bendruomeninėmis organizacijomis inicijavo LR Seimo nariai Simonas Gentvilas ir Andrius Bagdonas.
Trumpame vaizdo klipe gimnazijos direktorė Rasa Weiß visus sveikino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Mokyklos vadovės žodžius lydėjo kanklių muzika. Muzikine dalimi rūpinosi dvyliktokė Smiltė L. ir muzikos mokytojas Gintaras Ručys. Devintokė Auksė O. deklamavo savo sukurtas eiles Lietuvai. Merginą paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia. Sveikinimą filmavo informatikos mokytojas Robertas Lendraitis. Renginys buvo transliuojamas Seimo „YouTube“ kanalu ir per televizijos programą „Seimas – tiesiogiai“.

AD

Kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“
Kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“