Europos diena 2021

Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?

Gegužės 9 d. kasmet švenčiama Europos diena. Šia proga ES reikalų pirmininkas Bergštrasės apskrityje Wolfgang Freudenberg kartu su Bergštrasės apskrities viršininku Christian Engelhardt pristatė vaizdo įrašą, kuriame Bergštrasės apskrities Bundestago nariai, politinės jaunimo organizacijos, mokiniai ir menininkai išsakė savo mintis, apie kokią Europą jie svajoja pasibaigus pandemijai.
Apie keturiasdešimties minučių trukmės vaizdo įraše Kauno rajono savivaldybės (Bergštrasės apskrities partnerės) meras Valerijus Makūnas taip pat visus sveikino su Europos diena. Nuo 28:15 įrašo minutės galima išgirsti Janine, Leticia ir Ruben, mūsų abiturientų, lūkesčius. Pagilinto kurso politikos ir ekonomikos pamokas lankantys tryliktokai (mokytoja dr. Gabriele Hoffman) filmuotą medžiagą paruošė dar prieš Velykų atostogas.

AD

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=drFY4V5EXwE

GH

Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?
Video zur Europawoche: Welches Europa wünsche ich mir nach der Pandemie?