Pasidalinkime gerumu!

Mūsų mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Gerumo lašelis“, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Akcijos globėja – LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Paramos akciją jau 21 metus organizuoja Seimo nario Simono Gentvilo patarėja Reda Kneizevičienė.
7 –8 klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamokas kūrė linkėjimus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Lietuvių kalbos mokytoja Asta D`Elia išrinko gražiausius palinkėjimus, o Melisa, Dovydas, Adomas ir Izabelė juos išdrįso pasakyti prieš kamerą.
Vaikai, gyvenantys bendrabutyje, skraidino aitvarus ir privertė nusišypsoti dangų. Už aitvarų leidimo akciją ir filmuotą medžiagą atsakingas buvo informatikos mokytojas Robertas Lendraitis.
Birželio 1 d. 14 val. vyks baigiamasis akcijos ,,Gerumo lašelis“ renginys, kuris bus transliuojamas Seimo ,,You Tube” kanalu ( https://www.youtube.com/watch?v=Nos6q2N4yGQ).

AD
Dalinkimės gerumu ir paremkime Lietuvos vaikų vėžio asociaciją “Paguoda”!
Sąskaitos numeris: LT98 7300 0100 0244 6960

Padėka – „Gerumo lašelis”