Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“

Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D'Elia)
Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D’Elia)

Birželio 3 d. nuotoliniu būdu vyko Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuoto Tarptautinio kūrybinių darbų konkurso „Svajonės link“ baigiamasis renginys. Konkurso dalyviai (4–8 klasių mokiniai iš Lietuvos, Belgijos ir Vokietijos) atsiuntė 64 savo kūrybos pasakas apie profesijos pasirinkimą. Nugalėtojus iš atskirų klasių grupių rinko net vienuolikos narių vertinimo komisija.
Džiaugiamės, kad mūsų penktokė Henrieta V. užėmė trečią vietą, o šeštokė Gustė U. laimėjo antrą vietą. Gimnazistes konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.
Mokinės, užėmusios prizines vietas, bus apdovanotos diplomais ir LR Seimo nario Deivido Labanavičiaus, konkurso globėjo, padėkos raštais ir prizais. Gimnazistės jau džiaugiasi gavusios Panevėžio „Vilties“ progimnazijos diplomus, o mokytoja – Panevėžio švietimo centro pažymą.

AD

Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D'Elia)
Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D’Elia)
Padėka - "Svajonės link"
Padėka – „Svajonės link”
Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D'Elia)
Dvi prizinės vietos Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Svajonės link“ (Foto: A. D’Elia)