Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“

Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)

Birželio 14 d. mūsų gimnazijos mokiniai Noja Š. (11 kl.) ir Ąžuolas O. (7 kl.), bendrabučio auklėtoja Raimunda Jankūnienė, mokytoja emeritė Marytė Dambriūnaitė-Šmitienė bei mokytojas Robertas Lendraitis dalyvavo tremtinių ir politinių kalinių vardų skaitymo akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“.
Dalyvavimas tokioje akcijoje visiems yra įsimenanti Lietuvos istorijos pamoka apie lietuvių tremtį ir kančias Sibiro platybėse. Šios akcijos organizatorių dėka niekada nebus pamirštas nė vieno tremtinio ar politinio kalinio vardas.

EJ

Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)
Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ (Foto: R. Lendraitis)