Brandos atestatų įteikimo šventė 2020-2021

Brandos atestatų įteikimo šventė 2020-2021 (Foto: Justinas G.)
Brandos atestatų įteikimo šventė 2020-2021 (Foto: Justinas G.)

Liepos 2 d. per iškilmingą ceremoniją Vasario 16-osios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Pasipuošusius tryliktokus po senuoju ąžuolu plojimais sutiko gimnazijos vadovybė, tėveliai, mokytojai ir bendrabučio auklėtojai.
Pirmoji abiturientus pasveikino ir nuveikto darbo pabaigą matyti kaip kito pradžią skatino gimnazijos direktorė Rasa Weiss. Gimnazistus, paliekančius mokyklą, laimino katalikų kunigas dr. Virginijus Grigutis. Vokietijos lietuvių bendruomenės vardu mokinius nuotaikingai sveikino ir saldžias dovanas perdavė Robertas Lendraitis. Gimnazijos draugų ir rėmėjų draugijos pirmininkas Michael Zeitler apdovanojimus už pažangą, gerus mokymosi rezultatus, aktyvią visuomeninę bei socialinę veiklą įteikė Irmantei D. ir Ruben W.
Vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann paskelbė puikų brandos egzaminų bendrą pažymių vidurkį (2,15) ir su mokyklos vadovių komanda įteikė ilgai lauktus brandos atestatus. Už ypatingus pasiekimus mokantis chemijos Chemikų asociacijos apdovanojimą mokytojas dr. Holger Schaefer įteikė Marcel S. Fizikų draugijos dovanas už puikius rezultatus mokantis fizikos Aivarui M., Robin B. ir Ruben W. perdavė mokytojas Dimitrios Kostopoulos.
Nuoširdžius atsisveikinimo žodius tarė ir abiturientus „savo avelėmis“ vadino klasės vadovė Sandra Haffa. Yasmin B. ir Ruben W. dėkojo klasės draugams, mokytojams ir gimnazijos vadovybei už mokyklos suole praleistus metus, giliai įsirėžusius atmintyje.
Direktorės pavaduotoja Irena Sattler džiaugėsi abiturientų pasiekimais, dėkojo už atkaklumą ir kantrybę tiems mokiniams, kurie atvyko nemokėdami vokiečių kalbos, tačiau nenuleido rankų ir gavo labai aukštus įvertinimus. Šiais mokslo metais aukščiausią vidurkį pasiekė šie abiturientai: Ruben W. (1,1), Irmantė D. (1,3) ir Nicolas Z. (1,6).
Iškilmių ceremonijoje skambėjo devintokės Auksės O. nuostabiai atliekamos dainos. Merginai akomponavo muzikos mokytojas Gintaras Ručys, aštuntokė Monika J. grojo klarnetu. Šventės akimirkas nuotraukose įamžino dvyliktokas Justinas G.
Per šventę švietė saulė, kurią tik retkarčiais užtemdydavo debesys, tad linkime gimnazistams, pradėjusiems naują gyvenimo etapą, sėkmės ir saulėtų gyvenimo dienų.

AD

Brandos atestatų įteikimo šventė 2020-2021 (Foto: Justinas G.)
Brandos atestatų įteikimo šventė 2020-2021 (Foto: Justinas G.)