Savanoriška praktika

“Freiwilliges” Praktikum in der Oberstufe (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
Savanoriška praktika (Foto: Feuerwehr Frankfurt)

Orientacinę praktiką 9 klasėje ir profesinę praktiką 11 klasėje atlikti privaloma. Reikiamus dokumentus gimnazistai gauna dar prieš vasaros atostogas. Mokinius praktikos metu kuruoja politikos ir ekonomikos mokytojai.
Vyresniųjų klasių mokiniai turi galimybę savanoriškai atlikti praktiką arba išklausyti bandomąjį kursą universitete ar aukštojoje neuniversitetinėje mokykloje. Gimnazistai privalo pateikti prašymą atleisti nuo pamokų, nurodyti praktikos vietą, kontaktinį asmenį ir datą. Atlikus praktiką, reikia pateikti atitinkamą pažymėjimą. Už profesinį ugdymą mūsų gimnazijoje atsakinga vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann (gabriele.hoffmann@litauischesgymnasium.de).
Liepos vidury tokią savanorišką praktiką Frankfurto ugniagesių gelbėtojų mokymo centre atliko dvyliktokas Benjamin E. Taigi sėkmingai „pasimatuoti“ profesiją gali ir vyresniųjų klasių mokiniai.

AD

“Freiwilliges” Praktikum in der Oberstufe (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
Savanoriška praktika (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
“Freiwilliges” Praktikum in der Oberstufe (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
Savanoriška praktika (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
“Freiwilliges” Praktikum in der Oberstufe (Foto: Feuerwehr Frankfurt)
Savanoriška praktika (Foto: Feuerwehr Frankfurt)