Baltų vienybės diena 2021

Baltų vienybės diena 2021 (Foto: N. Balčiūnienė)
Baltų vienybės diena 2021 (Foto: N. Balčiūnienė)

Rugsėjo 26 d. Frankfurto lietuvių bendruomenė Renhofo pilyje paminėjo Baltų vienybės dieną. Ta proga buvo pristatyta M.K.Čiurlionio namų meninė edukacija „Šiandien karaliai mums pasakas seka“. Tądien vyko R. Bružo filmo „Kuršininkai“ pristatymas ir peržiūra.
Scenoje pasirodė latvių liaudies šokių grupės „Dimdari“ šokėjai. Renginyje dalyvavo ir Audronės Ručienės vadovaujama gimnazijos šokių būrelio grupė, kuri sušoko kelis linksmus lietuvių liaudies šokius. Renginio pabaigoje gimnazistai šoko kartu su latvių šokėjais ir į bendrą šokio sūkurį įtraukė žiūrovus.

AR

Baltų vienybės diena 2021 (Foto: N. Balčiūnienė)
Baltų vienybės diena 2021 (Foto: N. Balčiūnienė)
Baltų vienybės diena 2021 (Foto: A. Ručienė)
Baltų vienybės diena 2021 (Foto: A. Ručienė)