Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit

Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D'Elia)
Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D’Elia)

Rugsėjo 30 d. 7 ir 8 klasių mokiniai susitiko su knygos vaikams „Spinčius“ autoriumi Povilu Villuveit. Kadangi šiose klasėse mokosi labai daug kūrybingų gimnazistų, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia į savo pamoką sumanė pakviesti šį puikų kolegą ir rašytoją, 2018 metais tapusį Lietuvos nacionalinio vaikų literatūros konkurso nugalėtoju.
Mokiniai susipažino su išgalvota būtybe Spinčiumi ir jo draugais, pasiklausė rašytojo skaitomų nuotaikingų pasakojimų, kuriuose buities daiktai atgyja ir gyvena atskirus gyvenimus. Kadangi kasdienybė diktuoja įdomiausias istorijas, septintokai ir aštuntokai po šio susitikimo akylai stebi aplinką ir galbūt jau rašo savo knygas.

AD

Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D'Elia)
Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D’Elia)
Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D'Elia)
Susitikimas su rašytoju Povilu Villuveit (Foto: A. D’Elia)