Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“

SiegMUN 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio 17–20 dienomis penki mūsų gimnazijos 11 ir 12 klasių mokiniai dalyvavo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) darbo simuliacijoje „SiegMUN 2021“. Projektą kasmet koordinuoja anglų ir vokiečių kalbų mokytojas Jens Zorn kartu su vyresniųjų klasių vadove, politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann.
Šiais metais dalyviai vėl susitiko ne Zygeno (Siegen) universitete, o virtualioje erdvėje. Dalyvaudami vaizdo konferencijose, mokiniai galėjo įsigilinti į tarptautinės politikos problemas ir geriau suprasti, kaip jos sprendžiamos. Be to, gimnazistai turėjo puikią galimybę artimiau pažinti kitas kultūras, pagilinti savo anglų kalbos žinias ir tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

AD

SiegMUN 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
SiegMUN 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
SiegMUN 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
SiegMUN 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Jungtinių Tautų Organizacijos darbo simuliacija „SiegMUN 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)