Gimnazistų išvyka į teatrą

Gimnazistų išvyka į teatrą (Foto: A. Ručienė)
Gimnazistų išvyka į teatrą (Foto: A. Ručienė)

Lapkričio mėnesį gimnazijos šokių grupės nariai turėjo galimybę pasižiūrėti du modernaus šokio spektaklius. Gimnazistus lydėjo Audronė ir Gintaras Ručiai. Darmštato miesto teatre visi žiūrėjo idėjos autoriaus ir meno vadovo Marcos Morau spektaklį pavadinimu „Sonoma“. Graikų kalboje žodžiu „soma“ vadinamas „kūnas“, o lotyniškai „sonum“ yra „garsas“, tad naujadaras „sonoma“ reiškia „skambantis kūnas“. Stebinanti šokėjų trupės „La Veronal“ šokio technika, ekspresyvi muzika, įvairūs garsai, būgnų dūžiai, šokėjų kostiumai – visa susipynė į ypatingą reginį.
Manheimo nacionaliniame teatre gimnazistai žiūrėjo jau iš anksčiau matytų pastatymų pažįstamo, savitu stiliumu išsiskiriančio choreografo Stephan Thoss šokio spektaklį „Mozart“. Nepriekaištinga šokio technika trupė perteikė dramatišką kompozitoriaus gyvenimo etapą, praleistą Manheimo mieste. Šiame spektaklyje skambėjo orkestro ir solisto gyvai atliekama Volfgango Amadėjaus Mocarto muzika.

AR

Gimnazistų išvyka į teatrą (Foto: A. Ručienė)
Gimnazistų išvyka į teatrą (Foto: A. Ručienė)