Advento kalendorius

Advento kalendorius (Foto: P. Villuveit)
Advento kalendorius (Foto: P. Villuveit)

Mūsų gimnazijos šeštokai kartu su dailės mokytoja Aina Janulioniene keletą savaičių darbavosi kurdami didelį Advento kalendorių, kuris nuo gruodžio 1 d. puikuojasi pirmojo aukšto fojė.
Advento vainiko viduryje pritvirtintos 24 spalvingos dėžutės, kuriose slepiasi ne saldumynai, bet 24 advento ir Kalėdų tradicijų bei papročių aprašymai. Mokytojas Povilas Villuveit per anglų kalbos pamokas su šeštokais ieškojo informacijos apie kalėdinio laikotarpio tradicijas Lietuvoje, Vokietijoje ir Anglijoje, todėl kiekvienas paprotys užrašytas trimis kalbomis.
Gruodžio 1 d. mokyklos kieme vyko Advento kalendoriaus atidarymas, buvo atvertas pirmasis kalendoriaus langelis. Muzikos mokytojas Gintaras Ručys su 7–8 kl. mokiniais atliko dvi kalėdines dainas “Atvažiuoja Kalėdos do kalėdzienės” ir “Wir sagen euch an den lieben Advent”.

PV

Advento kalendorius (Foto: A. Janulionienė)
Advento kalendorius (Foto: A. Janulionienė)
Advento kalendorius (PrintScreen: R. Lendraitis)
Advento kalendorius (PrintScreen: R. Lendraitis)
Advento kalendorius (Foto: P. Villuveit)
Advento kalendorius (Foto: P. Villuveit)