Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projektas Bergštrasės apskrityje

Deutsch-Polnisches Jugendaustauschprojekt im Kreis Bergstraße (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projektas Bergštrasės apskrityje (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 23–26 dienomis Amelie W. ir Gintautas G., mūsų gimnazijos dvyliktokai, dalyvavo Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projekte. Mokinių mainai tarp partnerių regionų (Vokietijos Bergštrasės apskrities ir Lenkijos Svidnicos apskrities) reguliariai vyksta jau nuo 2001 metų.
Antradienį mokiniai lankėsi Hambacho pilyje ir dalyvavo seminare apie Europos Sąjungą. Vakare jie kartu su mokytoja dr. Gabriele Hoffmann dalyvavo jubiliejinėje apskričių partnerystės šventėje. Trečiadienį iš Hepenheimo, kur buvo apgyvendinti mainų projekto dalyviai, visi keliavo apžiūrėti Darmštato. Vėliau vyko dar vienas seminaras. Šį kartą grupė ieškojo lenkų pėdsakų Reino-Maino regione ir diskutavo, kaip santykius tarp Vokietijos ir Lenkijos suvokia jaunimas.

AD

Deutsch-Polnisches Jugendaustauschprojekt im Kreis Bergstraße (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projektas Bergštrasės apskrityje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Deutsch-Polnisches Jugendaustauschprojekt im Kreis Bergstraße (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projektas Bergštrasės apskrityje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Deutsch-Polnisches Jugendaustauschprojekt im Kreis Bergstraße (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vokietijos ir Lenkijos jaunimo mainų projektas Bergštrasės apskrityje (Foto: Dr. G. Hoffmann)