Eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“

Eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“ (Foto: A. D'Elia)
Eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“ (Foto: A. D’Elia)

Birželio 1 d. Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla organizavo tarptautinį projektą – lietuviškų eilėraščių maratoną „Lietuvos balsas“, skirtą Bernardo Brazdžionio 115-osioms gimimo metinėms ir Vaikų gynimo dienai paminėti. Projekte dalyvavo Lietuvos, Vokietijos, Baltarusijos ir Lenkijos lietuviškų mokyklų atstovai.
Aktyvi mūsų 10 klasės mokinė Auksė O. deklamavo Bernardo Brazdžionio eilėraštį „Klajūnui“. Merginą paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D’Elia. Tautiniais rūbais mokinę papuošė gimnazijos šokių būrelio vadovė Audronė Ručienė.
https://www.brazdzionis.lt/tarptautinis-projektas-lietuviu-eilerasciu-maratonas-lietuvos-balsas/
AD

Eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“ (Foto: A. D'Elia)
Eilėraščių maratonas „Lietuvos balsas“ (Foto: A. D’Elia)