Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi…“

Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi...“
Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi…“smart

Iki birželio 20 d. Šiaulių Gytarių progimnazijoje vyko tarptautinė mokinių ir mokytojų fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi…“ Parodą-konkursą organizavo progimnazijos logopedė ekspertė Dalia Šukienė bei specialiosios pedagogės Justina Mazitovaitė ir Neringa Petrauskienė.
Henrieta V., labai kūrybinga mūsų gimnazijos šeštos klasės mokinė, į Šiaulius nusiuntė dvi savo nuotraukas. Mokinę parodoje-konkurse paragino dalyvauti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.
Džiaugiamės, kad Henrietos nuotrauka pavadinimu „Svajotoja“ užėmė pirmą vietą!

AD

Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi...“
Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi…“smart
Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi...“ (Foto: A. D'Elia)
Fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi…“ (Foto: A. D’Elia)