Kūrybinio rašymo konkursas „Apie tai, kas man svarbu“

Kūrybinio rašymo konkursas „Apie tai, kas man svarbu“ (Foto: A. D'Elia)
Kūrybinio rašymo konkursas „Apie tai, kas man svarbu“ (Foto: A. D’Elia)

2022 metus paskelbus Jaunimo metais, Maironio lietuvių literatūros muziejus organizavo kūrybinio rašymo konkursą „Apie tai, kas man svarbu“. Jame galėjo dalyvauti visi norintieji nuo 14 iki 29 metų. Konkurso dalyviai buvo pakviesti sukurti esė žanro tekstą apie pasirinktą jaunimui aktualią temą. Kūriniuose buvo reikalaujama pasiremti bent vienu literatūros kūriniu ar rašytojo mintimis apie nagrinėjamą temą.
Giliai mąstantis mūsų gimnazijos aštuntokas Eimantas R. parašė esė apie diskriminaciją pavadinimu „Visi mes – žmonės“ ir savo darbą nusiuntė į šį konkursą. Gimnazistą konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.
Komisija vietų neskirstė, bet išrinko tris geriausius darbus. Didžiuojamės, kad Eimanto esė pateko tarp trijų geriausiųjų ir aštuntokas tapo konkurso laureatu!

AD

Kūrybinio rašymo konkursas „Apie tai, kas man svarbu“ (Foto: A. D'Elia)
Kūrybinio rašymo konkursas „Apie tai, kas man svarbu“ (Foto: A. D’Elia)