Heseno žemės televizijos konkursas „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2022“

hr-Wettbewerb „Mein Ausbildung“ 2022 - Hurra, wir sind nominiert!!! (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės televizijos konkursas „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Dvyliktos klasės pagilinto politikos ir ekonomikos kurso mokiniai Heseno žemės televizijos (Hessischer Rundfunk) paskelbtam konkursui „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2022“ pateikė savo sukurtą šešių minučių filmą. Dvyliktokus konkurse dalyvauti paskatino ir konsultavo jų mokytoja dr. Gabriele Hoffmann. Neseniai gimnazistus pasiekė džiugi žinia, kad jų trumpametražinis filmas „Be plano“ pateko tarp geriausių darbų ir pretenduoja į vieną iš konkurso apdovanojimų. Kadangi kiekvienoje iš septynių kategorijų komisija išrinks po tris geriausius filmus, galimybė laimėti yra tikrai nemaža.
Mokinių grupelė generavo idėjas, scenarijų rašė Marie-Chantal K. ir Mia K. Filme vaidino Jannik K., Melina V., Thevina S. ir Jens Zorn bei Rainer Uhle – du gimnazijos mokytojai. Už techniką kuriant filmą atsakingi buvo Frederic N., Pascal F. ir kiti pagalbininkai. Vaizdo medžiagą montavo Yosef D. ir Patryk M. iš bazinio politikos ir ekonomikos kurso.
Nugalėtojai bus paskelbti liepos 15 dieną, 11 valandą, per Heseno žemės televizijos „YouTube“ kanalą (https://1.ard.de/meine_ausbildung).

AD

hr-Wettbewerb „Mein Ausbildung“ 2022 - Hurra, wir sind nominiert!!! (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės televizijos konkursas „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
hr-Wettbewerb „Mein Ausbildung“ 2022 - Hurra, wir sind nominiert!!! (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės televizijos konkursas „Mano mokymasis. Tu režisuoji 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)