Vasario 16-osios gimnazistė pateko į Vokietijos paplūdimio tinklinio čempionatą

Vasario 16-osios gimnazistė pateko į Vokietijos paplūdimio tinklinio čempionatą (Foto: pers. Album/as)

Aštuntokė Laura L. su “TUS Kriftel” komanda laimėjo Heseno žemės paplūdimio tinklinio U15 čempionatą ir dabar žais Vokietijos čempionate.
Laimėjusi Heseno uždarų patalpų tinklinio čempionatą ir užėmusi trečiąją vietą Pietvakarių Vokietijos čempionate, mūsų Laura L. sėkmingai žaidžia ir paplūdimio tinklinį.
Praėjusį savaitgalį Laura su “TUS Kriftel” komanda laimėjo Heseno paplūdimio tinklinio U15 čempionatą. Jos komanda pateko į Vokietijos čempionatą, kuris vyks liepos 15-17 d. Botropo mieste.
Praėjusį savaitgalį Oberurselio-Bomersheime vyko Heseno čempionatas. U15 amžiaus grupėje komandinės varžybos žaidžiamos vadinamuoju „Confed” formatu. Dvi komandos po du žaidėjus žaidžia „du prieš du”, o trečiąjį žaidimą žaidžia keturi žaidėjai.
Po pergalių įtikinamu rezultatu prieš dvi Auerbacho komandas, “TUS Kriftel” pateko į finalą, pusfinalyje laimėję prieš Waldgirmes/Wetzlar komandą.
Finale “Kriftel” susitiko su „TV Bommersheim”. Laura ir jos partnerė Charlotte Sterner laimėjo pirmąją dvikovą du prieš du. Antrajame „du prieš du” mače komandos draugai pralaimėjo nedideliu skirtumu, tad kova dėl aukso vyko žaidžiant „keturi prieš keturis”. „Kriftel” greitai išsiveržė į priekį ir nuolat jį didino ir pelnytai laimėjo rungtynes rezultatu 25:16 bei iškovojo aukso medalį ir „Heseno paplūdimio tinklinio čempionato U15 2022” titulą. Komandos kapitonei Laurai L. buvo įteiktas pažymėjimas už pirmąją vietą.
Nuo 2022 m. liepos 15 d. komanda varžysis su geriausiomis Vokietijos U15 amžiaus grupės komandomis Vokietijos čempionate.