Brandos atestatų įteikimo šventė

Brandos atestatų įteikimo šventė 2022 (Foto: A. D'Elia)
Brandos atestatų įteikimo šventė 2022 (Foto: A. D’Elia)

Liepos 1 d. per iškilmingą ceremoniją Vasario 16-osios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Pasipuošusius tryliktokus po senuoju ąžuolu plojimais sutiko gimnazijos vadovybė, tėveliai, giminaičiai, mokytojai, bendrabučio auklėtojai, buvę ir esami mokiniai.
Pirmoji abiturientus pasveikino, ieškoti savojo kelio ir neiti pramintais takais skatino gimnazijos direktorė Rasa Weiss. Gimnazistus, paliekančius mokyklą, laimino katalikų kunigas dr. Virginijus Grigutis ir evangelikų kunigas Thomas Hoeppner-Kopf. Vokietijos lietuvių bendruomenės vardu mokinius sveikino Robertas Lendraitis. Judith Hoerl Vasario 16-osios gimnazijos tėvų komiteto vardu apdovanojimus už pažangą, gerus mokymosi rezultatus, aktyvią visuomeninę bei socialinę veiklą įteikė Justinui G. ir Pia R.
Už ypatingus pasiekimus mokantis chemijos Chemikų asociacijos apdovanojimą mokytojas dr. Holger Schaefer įteikė Benjamin E., Merle D. ir Cedric Sch. Fizikų draugijos dovanas už puikius rezultatus mokantis fizikos Tomui Š. perdavė mokytojas Dimitrios Kostopoulos. Už išskirtinius pasiekimus mokantis matematikos Matematikų asociacijos dovana atiteko Benjamin E. Šiais mokslo metais pirmą kartą už puikų politikos ir ekonomikos mokymąsi buvo pagerbta mokinė: dr. Gabriele Hoffmann apdovanojo abiturientę Dianą L.
Nuoširdžius atsisveikinimo žodius tarė ir apie nugalėtus pandemijos iššūkius kalbėjo klasės auklėtoja Monika Bischoff. Julia A. ir Nojus V. dėkojo klasės draugams, mokytojams ir gimnazijos vadovybei už mokylos suole praleistus metus, giliai įsirėžusius atmintyje.
Iškilmių ceremonijoje skambėjo dešimtokių Ievos L. ir Auksės O. bei aštuntokės Leticijos M. nuostabiai atliekamos dainos. Merginoms akomponavo muzikos mokytojas Gintaras Ručys ir devintokė Marija G.
Vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann paskelbė puikų (dar geresnį nei praėjusių mokslo metų ir aukštesnį lyginant su kitomis šalies mokyklomis!) brandos egzaminų bendrą pažymių vidurkį (2,06) ir su mokyklos vadovių komanda įteikė ilgai lauktus brandos atestatus. Šiais mokslo metais aukščiausią vidurkį pasiekė šie abiturientai: Benjamin E. (1,0) ir Merle D. (1,0). Be to, vienetu prieš kablelį šįmet džiaugėsi daugelis mokinų.
Visą dieną lijo lietus, kuris nustojo lyti tik prieš šventę, tad linkime gimnazistams, pradėjusiems naują gyvenimo etapą, atkaklumo, sėkmės ir saulėtų gyvenimo dienų.

AD