Paroda „Arklys“

Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)

Nuo rugsėjo pabaigos Renhofo pilyje eksponuojama keliaujanti latvių autorių ir iliustratorių paroda pavadinimu „Arklys“. Dvidešimt autorių rašė istorijas apie arklius, jas vėliau iliustravo lygiai tiek pat dailininkų. Ši paroda, pirmą kartą pristatyta Italijoje, Bolonijoje, vykusioje knygų mugėje, jau apkeliavo keletą Anglijos, Korėjos ir Vokietijos miestų. Frankfurto lietuvių bendruomenės nariai, rengdami Baltų vienybės dieną, ją atvežė į Hiutenfeldą.
Pirmieji parodą su savo mokytojomis Dale Kriščiūniene ir Aušra Lorenz aplankė šeštadieninės mokyklos mokiniai. Gimnazijos žemesniųjų klasių mokiniai su mokytoja Asta Geibel taip pat apžiūrėjo spalvingus paveikslus, skaitė įdomias istorijas ir atliko kūrybines užduotis.
Spalio antroje pusėje paroda „Arklys“ keliaus į Frankfurto knygų mugę.

AGe

Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)
Paroda „Arklys“ (Foto: A. Geibel)