Mūsų gimnazistė – Vokietijos dailiojo važinėjimo riedučiais čempionė

Schülerin des Litauischen Gymnasiums holt Deutschen Breitensportpokal im Rollschuhsport (Foto: Sophie L.)
Mūsų gimnazistė – Vokietijos dailiojo važinėjimo riedučiais čempionė (Foto: Sophie L.)

Spalio mėnesį mūsų aštuntokė Sophie L. tapo Vokietijos dailiojo važinėjimo riedučiais čempione. Ober-Ramštate vykusiose pirmenybėse gimnazistė tarp 15 riedutininkių užėmė pirmąją vietą ir už labai išraiškingą pasirodymą, kuriam intensyviai ruošėsi kartu su savo treneriais, buvo apdovanota aukso medaliu. Prieš tai mūsų mokinė laimėjo pirmą vietą Pietų Vokietijos dailiojo važinėjimo riedučiais varžybose.
Nuoširdžiai sveikiname Sophie ir džiaugiamės kartu su ja!

AGe

Schülerin des Litauischen Gymnasiums holt Deutschen Breitensportpokal im Rollschuhsport (Foto: Sophie L.)
Mūsų gimnazistė – Vokietijos dailiojo važinėjimo riedučiais čempionė (Foto: Sophie L.)