Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje

Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)
Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)

Penkias dienas trukusi Frankfurto knygų mugė pritraukė daugybę lankytojų iš viso pasaulio. Spalio 21 d. vyresniųjų klasių gimnazistai (Paulina K., Justas V. ir Aldas S.) bei mokytojai (Povilas Villuveit ir Asta Geibel), dalyvavę pasakų knygos „Mėnulis pavojuje“ vertimo projekte, kartu su bibliotekos vedėja Raimunda Jankūniene nuvyko į šį renginį.
Kasmet organizuojamoje didžiausioje ir seniausioje pasaulyje tarptautinėje knygų mugėje savo leidinius šiemet pristatė apie 4000 eksponentų iš 95 šalių. Mūsų gimnazijos atstovai knygų apsuptyje puikiai praleido laiką ir praturtino savo žinias. Grupelė mielai aplankė Lietuvos stendą, įsigijo lietuviškų knygų.
AGe

Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)
Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)
Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)
Apsilankymas Frankfurto knygų mugėje (Foto: A. Geibel)