Abiturientų kelionė į Prahą

Prag - Eine Abschlussfahrt zum Erinnern (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)
Abiturientų kelionė į Prahą (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)

Rugsėjo mėnesį 13 klasės mokiniai aplankė Prahą – Čekijos sostinę. Kelionę puikiai suplanavo klasės auklėtoja Sandra Haffa, o abiturientus lydėjo mokytojai Angela Allahyar-Parsa ir Jens Zorn.
Tą patį vakarą, kai tik atvyko į Prahą, gimnazistai savarankiškai apžiūrėjo nuostabaus grožio miestą. Kitą dieną mokinius po Senąjį ir Naująjį miestus lydėjo gidas. Didelį įspūdį grupei paliko Rotušės aikštė su garsiuoju astronominiu laikrodžiu, namas, kuriame gimė Francas Kafka, bei judanti šio žymaus rašytojo skulptūra.
Trečią dieną mokiniai apžiūrėjo karališkuosius rūmus, nuostabų sodą ir gotikinę Šv. Vito katedrą. Klausydamiesi gido pasakojimų, visi iš viršaus grožėjosi nepakartojamu miesto vaizdu, o vakarop laivu plaukė Vltavos upe. Paskutinę dieną abiturientai aplankė netoli Prahos esančią Terezino koncentracijos stovyklą.
Gimnazistai iš kelionės grįžo pasisėmę naujų žinių ir praplėtę savo akiratį.

AGe

Prag - Eine Abschlussfahrt zum Erinnern (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)
Abiturientų kelionė į Prahą (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)
Prag - Eine Abschlussfahrt zum Erinnern (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)
Abiturientų kelionė į Prahą (Foto: Schüler*innen der Klasse 13)