Pirmasis advento sekmadienis bendrabutyje

Pirmasis advento sekmadienis bendrabutyje (Foto: E. Jankūnas)
Pirmasis advento sekmadienis bendrabutyje (Foto: E. Jankūnas)

Advento vainiko pirmosios žvakutės uždegimas bendrabučio vaikams tapo viena laukiamiausių švenčių. Tai ne tik puiki proga vaikams parodyti savo išmonę ir kūrybiškumą, šventiškai puošiant bendrabutį, bet ir artimiau pabendrauti su auklėtojais bei savo bendraamžiais.
Šventinio vakaro pradžioje bendrabučio auklėtoja R. Jankūnienė supažindino vaikus su advento simboliais ir šv. Kalėdų laukimo laikotarpio papročiais. Šiltus palinkėjimus savo draugams išsakė abiturientai Noja Š. ir Frederic N. bei bendrabučio mergaičių seniūnė Auksė O.
Vakaro kulminacija, kaip ir kasmet, tapo visų laukiamų advento kalendorių dalijimas. Juos vaikams įteikė bendrabučio Mokinių tarybos nariai.

EJ