Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą

Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 1 d. Vasario 16-osios gimnazijos Katalikiško jaunimo grupės nariai, lydimi gimnazijos kapeliono dr. Virginijaus Grigučio ir tikybos mokytojos Dalės Kriščiūnienės, lankėsi Heidelberge. Mokiniai aplankė Heidelbergo kalėdinę mugę ir susipažino su advento tradicijomis Vokietijoje.
Gražiai papuošta eglutė žibėjo lempučių šviesa ir kvietė į pasakišką Kalėdų miestelį. Mokiniai džiaugėsi šventiniu miesteliu, praeivių šurmuliu, suvenyrais, saldumynais ir muzika. Daugiausia džiaugsmo visiems suteikė Kalėdų miestelio čiuožykla.
Jaunimas išsinuomavo pačiūžas ir, aidint kalėdinei muzikai, pasijuto tikrais dailiojo čiuožimo šokėjais. Keletas gimnazistų pačiūžas apsiavė pirmą kartą, todėl ant ledo nesijautė tvirtai, bet galiausiai, padedami draugų, visi puikiai čiuožė. Su pakilia nuotaika ir pilni įspūdžių Katalikiško jaunimo grupės nariai iškeliavo į namus.
Dėkojame gimnazijos tėvų komitetui, kuri pasirūpino šios kelionės finansavimu.
DK

Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)