Išvyka į BASF chemijos gamyklą

Werksbesichtigung bei der BASF (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į BASF chemijos gamyklą (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 1 d. 12 klasės mokiniai lankėsi Liudvigshafene esančioje BASF chemijos gamykloje. Juos lydėjo mokytojai dr. Holger Schaefer ir dr. Gabriele Hoffmann.
Gimnazistai susipažino su BASF produkcija, naudojama automobilių, žemės ūkio, statybų, plastiko ir dažų pramonėje, koncerno istorija ir kitais įdomiais faktais apie chemijos pramonę. Lankytojų centre buvo galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti eksponatus, kuriuos gaminant buvo panaudotos BASF tiekiamos žaliavos. Dvyliktokai įdėmiai klausėsi BASF darbuotojos dr. Seelmann-Egebert pasakojimo, gilinosi į pateiktą vaizdo medžiagą, apžiūrėjo įvairius Vokietijos chemijos pramonės milžinės įrenginius.
AGe

Werksbesichtigung bei der BASF (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į BASF chemijos gamyklą (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Werksbesichtigung bei der BASF (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į BASF chemijos gamyklą (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Werksbesichtigung bei der BASF (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į BASF chemijos gamyklą (Foto: Dr. G. Hoffmann)