Akcija „Rašymas už laisvę 2022“

„Schreib für Freiheit! – Briefmarathon 2022 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Kadangi gruodžio 10 d. minima Tarptautinė žmogaus teisių diena, jas ginanti organizacija „Amnesty International“ viso pasaulio žmones kviečia rašyti laiškus ir taip prisidėti prie kampanijos „Rašymas už laisvę“.
Šimtai tūkstančių žmonių iš įvairių pasaulio kampelių išreiškia solidarumą su žmonėmis, kurių teisės yra pažeidžiamos, ragina vyriausybes gerbti žmogaus teises. Kiekvienas laiškas svarbus, nes jis gali išgelbėti gyvybę, užkirsti kelią kankinimams ar neteisingiems ir neteisėtiems apkaltos procesams.
Vasario 16-osios gimnazijos vienuoliktokės – Lara, Auksė ir Ayse – ragino prisidėti prie šios akcijos, kurią mūsų mokykloje organizavo dr. Gabriele Hoffmann. Mokinės rinko laiškus, kuriuos vėliau siųs organizacijai „Amnesty International“. Iš ten savanoriškai dalyvaujančių gimnazistų ir kitų asmenų, ginančių žmogaus teises, laiškai keliaus į institucijas atitinkamose šalyse.

Ir Jūs iki gruodžio 22 d. galite prisidėti prie šios akcijos!
Daugiau informacijos rasite čia:
https://www.amnesty.de/schreib-fuer-freiheit-amnesty-briefmarathon-2022
AGe

„Schreib für Freiheit! – Briefmarathon 2022 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Schreib für Freiheit! – Briefmarathon 2022 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Schreib für Freiheit! – Briefmarathon 2022 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę 2022“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)