Politikos simuliacinis žaidimas „Bundestago plenarinis posėdis“

Einführung eines Freiwilligenjahres? – Planspiel einer Plenarsitzung im Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas „Bundestago plenarinis posėdis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 6 d. 12 klasės mokiniai dalyvavo politikos simuliaciniame žaidime, vykusiame nuotoliniu būdu. Jį, bendradarbiaudama su Heseno žemės politinio švietimo centru ir Berlyno politinio švietimo agentūra „Polyspektiv“, organizavo vyresniųjų klasių vadovė bei politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann.
Šįkart buvo imituojamas Vokietijos Bundestago plenarinis posėdis, kurio metu įvairių partijų atstovai bandė rasti bendrą sprendimą dėl savanoriškos tarnybos įvedimo. Įsijautę į politikų vaidmenis (kuriai partijai kas atstovauja, visi žinojo iš anksto), gimazistai įnirtingai diskutavo ir netgi vienbalsiai priėmė sprendimą.
AGe

Einführung eines Freiwilligenjahres? – Planspiel einer Plenarsitzung im Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas „Bundestago plenarinis posėdis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Einführung eines Freiwilligenjahres? – Planspiel einer Plenarsitzung im Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas „Bundestago plenarinis posėdis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Einführung eines Freiwilligenjahres? – Planspiel einer Plenarsitzung im Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas „Bundestago plenarinis posėdis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)