Žiemos miestelis 2022

Žiemos miestelis 2022 (Foto: A. Janulionienė)
Žiemos miestelis 2022 (Foto: A. Janulionienė)

Šiais metais tradicinė gimnazijos Kalėdų šventė vyko po atviru dangumi, o ne Hiutenfeldo bendruomenės namuose. Gruodžio 9 d. buvo vedamos tik trys pirmosios pamokos, vėliau mokiniai artėjančias šventes pasitiko kartu su savo klasės draugais, mokytojais, auklėtojais ir šeimos nariais.
Prieš gimnazijos bendrabutį tądien iškilo žiemos miestelis – pridygo šventiškai papuoštų paviljonų, kuriuose gimnazistai pardavinėjo gėrimus, valgius ir rankdarbius, kvietė sukti laimės ratą. Iš giesmyno kūrybinėse dirbtuvėse buvo galima pasigaminti popierinius angelus. Per šventę surinkti pinigai vėliau buvo po lygiai padalinti ir papildė kiekvienos klasės iždą.
Po senuoju ąžuolu esančioje scenoje savo pasirodymu apie kūdikėlio Kristaus gimimą širdis sušildė penktokai ir šeštokai. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Rasa Weiß, dvasiniu impulsu dalijosi kunigai dr. Virginijus Grigutis ir Thomas Hoeppner-Kopf. Dviem kalbomis kalėdinę giesmę „Tyli naktis“ giedojo vienuoliktokės Auksė O. ir Ieva L. bei devintokė Leticja M.
Bendrabučio salėje gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ir šventinę nuotaiką skleidė gimnazijos vokalinio ansamblio, orkestro bei šokėjų pasirodymai (vadovai Gintaras ir Audronė Ručiai). Šventinį vakarą vedė dvyliktokas Aurimas R. ir vienuoliktokė Kotryna D.
Temstant šokėjų poros sukosi lauke, netilo dainos. Nuotaiką praskaidrino mokytojų atliekamas muzikinis kūrinys apie raudonnosį elnią. Jaukią šventę karūnavo smagi kalėdinių dainų karaokė.

AGe