Advento giesmių vakaras

Advento giesmių vakaras (Foto: D. Kriščiūnienė)
Advento giesmių vakaras (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 13 dieną Katalikiško jaunimo grupės nariai rinkosi į Advento giesmių vakarą, kuriam ruošėsi iš anksto. Dieną prieš šventę jaunimas kartu su grupės vadove Dale Kriščiūniene kepė kūčiukus ir sausainius.
Su užsidegimu gimnazistai minkė ir kočiojo tešlą, formavo kūčiukų juosteles, kurias supjaustę iškepė. Kita grupė kepė sausainius su obuolių įdaru. Kepiniai buvo labai gardūs ir renginio metu jais visi vaišinosi užgerdami arbata.
Mokiniai džiaugėsi gimnazijos kapeliono dr. Virginijaus Grigučio kalėdiniais sveikinimais ir giedojo giesmes. Renginio pabaigoje, visiems linksmai krykštaujant, buvo keičiamasi dovanėlėmis. Įdomiausias momentas – dovanų išpakavimas, „atėmimas“ ar patikusios dovanėlės ieškojimas. Kupini šventinės Šv. Kalėdų laukimo nuotaikos visi išsiskirstė.

DK