Madagaskaro ritmai

Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)

Gruodžio 12–13 dienomis 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo muzikos dirbtuvėse su Olombelo Ricky, Miaro Tanjona ir Njaka iš Madagaskaro. Visi trys muzikantai yra projekto „Zavamasi“ dalyviai ir kartu su kitais džiazo muzikantais iš Olandijos, Ispanijos ir Vokietijos beveik tris savaites keliavo po Europą.
Gruodžio 12 d. Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai lankėsi Veinheimo Dytricho Bonhioferio mokykloje, kur kartu su kitais šeštų klasių mokiniais susipažino su Madagaskaro kultūra. Padedami muzikantų, jie mokėsi mušti tradicinių būgnų ritmus ir dainuoti dainas. Gruodžio 13 d. muzikos dirbtuvės tęsėsi mūsų gimnazijoje.
Bendrą Veinheimo Dytricho Bonhioferio mokyklos ir Vasario 16-osios gimnazijos projektą sumanė Benas Schmidtas ir Veinheimo socialinė-kultūrinė iniciatyva „Creactiv e.V.“, jį koordinavo mokytojas Povilas Villuveit.

PV

Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)
Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)
Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)
Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)
Madagassische Rhythmen (Foto: P. Villuveit)
Madagaskaro ritmai (Foto: P. Villuveit)