Ekskursija į Keltų muziejų

Der Ausflug zum Keltenmuseum am Glauberg (Foto: A. K. Engert)
Ekskursija į Keltų muziejų (Foto: A. K. Engert)

Gruodžio 13 d. mūsų septintokai, lydimi mokytojų Annos Katharinos Engert ir Roberto Lendraičio, nuvyko į Keltų muziejų, įsikūrusį Glauburge, Heseno žemės miestelyje. Nedaug kas žino, jog keltų kultūra pirmiausia atsirado pietvakarių Vokietijoje, o vėliau paplito kitose Europos šalyse.
Septintokai, lankais laidydami strėles, lauke bandė nušauti „šerną“, lipo į netoliese esantį piliakalnį. Vėliau gimnazistai apžiūrėjo muziejaus eksponatus ir matavosi keltų apdarus. Kad vaikščiojimas po muziejų nepabostų, septintokai galėjo atsakyti į keletą klausimų ir laimėti sagę su muziejaus logotipu.
Išvyką finansavo gimnazijos Tėvų fondas, įdomią ekskursiją organizavo mokytoja Anna Katharina Engert.

AGe