Meilės ir širdelių diena

Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)

Vasario 14 dieną Valentinas neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Jo sutikimui jau buvo ruošiamasi iš anksto.Vakare bendrabučio mokinės ir mokiniai kartu su auklėtoja Raimunda Jankūniene su meile ir kūrybiškumu gimnaziją išpuošė Valentino dienos simboliais.
Puiki nuotaika ir pakili atmosfera gimnazijoje vyravo ir Valentino dienos rytą. Mokinius, mokytojus ir kitus darbuotojus pasitiko šventės organizatoriai ir kiekvienam iš jų padovanojo po meilės dienos simbolį – širdelę.

EJ

Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)
Meilės ir širdelių diena (Foto: E. Jankūnas)