Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru

Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)
Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)

Vasario 17 d. grupelė gimnazijos mokinių vyko į Darmštato nacionalinį teatrą.
Vėl pasitaikė unikali galimybė dalyvauti generalinėje šokių spektaklio premjeros repeticijoje.
Tai Nyderlandų choreografų Eyal Dadon ir David Raymond & Tiffany Tregarthen dviejų dalių šokių spektaklis „Bolero/Force Majeure”. Žiūrovų laukė originalūs ir netikėti režisūriniai sumanymai. Šiuolaikinių pastatymų bruožas – laisvė žiūrovui nuspręsti, kaip ir ką jis suprato.
Taigi, apie ką šios dvi istorijos, vieno atsakymo tikrai nėra.
„Force majeure“ prancūzų kalboje reiškia įvykį, nepaprastas aplinkybes, kurių neįmanoma numatyti ar išvengti. Nors generalinės repeticijos metu ir nepavyko išvengti kai kurių netikėtumų ir nesklandumų, mokiniams apie išvyką išliks tik patys geriausi prisiminimai.
Už kvietimus dėkojame poniai Redai. Mokinių grupę subūrė šokių mokytoja Audronė Ručienė, o į teatrą lydėjo mokytojas Povilas Villuveit.
PV

Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)
Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)
Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)
Pažintis su Darmštato nacionaliniu teatru (Foto: P. Villuveit)