Akcija „Švarus miestelis 2023“

Akcija „Švarus miestelis 2023“ (Foto: I. G.-Lendraitienė)
Akcija „Švarus miestelis 2023“ (Foto: I. G.-Lendraitienė)

Kovo 4 d., gražų šeštadienio rytą, Vasario 16-osios gimnazijos mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Švarus miestelis“. Tai jau tradicija tapusi Lampertheimo miesto ir jo keturių priemiesčių švaros akcija.
Prieš pradėdami darbą, visi dalyviai pusryčiavo Vasario 16-osios gimnazijos valgykloje. Po sočių pusryčių jie buvo suskirstyti į tris grupes ir nieko nelaukę ėmė darbuotis. Akcijos dalyviai rinko šiukšles aplink Renhofo pilies parką bei pačioje parko teritorijoje. Tądien buvo švarinama futbolo aikštė (Bolzplatz), pagrindinė gatvė nuo kapinių iki kelio į Hepenheimą, miško pakraščiai ir pieva aplink kapines, mokyklos kiemas, gatvės pakraštys nuo pagrindinio įvažiavimo į kiemą iki kelio, vedančio į Hemsbachą.
Baigę darbą, visi vėl rinkosi gimnazijos valgykloje, kur galėjo pasimėgauti kava bei pyragėliais. Vidudienį švaros akcijos dalyviai patraukė į Hiutenfeldo sporto klubą, ten galėjo pasivaišinti Hiutenfeldo sporto klubo dovanotais užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais.
Dėkojame mūsų mokiniams ir darbuotojams, o ypač tėveliams, kurių pagalbos visada laukiame.
Akcijos „Švarus miestelis 2023“ dalyviai:
5 klasė: Augustė V., Lena H. su tėčiu S. Hoffmann, Nicole B., Alisa E.
6 klasė: Henrieta V., Mykolas V., Faustas A. su tėvais L. ir E. Augė, Roza M. su tėvu T. Mauser
7 klasė: Viktorija B., Ana B., Nico E., Vasco F., Anna U., Mauricio S., Vėjas K.
8 klasė: Angelina O., Paulius G., Karolis Š.
9 klasė: Gustė U.
10 klasė: Karolina D.
11 klasė: Laura S.G.
Taip pat dėkojame I. G. Lendraitienei, R. Lendraičiui su dukra Elze, D. Kriščiūnienei, A. Janulionienei, P. Villuveit, J. Vaičiui, S. Kruliui.
Mūsų mokyklos bendruomenė nori, kad vieta, kurioje mokomės ir gyvename, būtų švari ir jauki, todėl akcijoje visuomet dalyvaujame gerai nusiteikę ir kupini energijos!
IG-L