Projektas „Visur ir visada su knyga“

Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“

Kovo mėnesį 5–8 klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas vykdė projektą „Visur ir visada su knyga“, skirtą Knygnešio dienai paminėti. Gimnazistai su savo mokytoja Asta Geibel aptarė pirmuosius lietuviškus leidinius, unikalų reiškinį – knygnešystę ir skaitymo svarbą šiandien.
Projektui artėjant į pabaigą, penktų ir šeštų klasių mokinukai pavasariu alsuojančiame gimnazijos parke žaidė žaidimą „Knygnešiai ir žandarai“, o septintokai ir aštuntokai savo mintis, kodėl svarbu skaityti, užfiksavo nuotraukose.
Fotografijose atsispindi idėjos, kad knygos skleidžia šviesą, praskaidrina niūrią popietę, atveria duris, padeda žengti pirmyn ir kad skaityti galima visur ir visada. Vienas aštuntokas labai išradingai pristatė savo nuotrauką: „Kas yra geriau, negu skaityti knygą? Skaityti dvi knygas!“
AGe

Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“
Projektas „Visur ir visada su knyga“