Su „Erasmus+“ po pasaulį

Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)

Dešimtokė Julia M. gegužės pradžioje pagal „Erasmus+“ programą viešėjo Italijoje. Gimnazistė užmezgė daug naujų pažinčių, aplankė begalę gražių vietų, turėjo galimybę pasimokyti naujų kalbų ir susipažinti su kitos šalies kultūra. Programos dalyvių kiekvieną dieną laukė turininga dienotvarkė su nepamirštamomis ekskursijomis.
Jaunuoliai buvo suskirstyti į mišrias grupes, kuriose susitiko mokiniai iš Ispanijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Turkijos. Visi gavo užduotį sukurti vaizdo įrašą apie įvairias Italijoje esančias lankytinas vietas, o kelionės pabaigoje kiekviena grupė pristatė bendro darbo rezultatą.
Julia kitiems mokiniams rekomenduoja taip pat dalyvauti „Erasmus+“ programoje, ypač tiems, kurie mėgsta keliauti, nori praplėsti savo akiratį, pagilinti užsienio kalbų žinias, susirasti naujų draugų ar tiesiog trokšta patirti nuotykių.
AGe

Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)
Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)
Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)
Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)
Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)
Meine Reise mit Erasmus+ digi tours (Foto: Julia M.)
Su „Erasmus+“ po pasaulį (Foto: Julia M.)