Dešimtokų išvyka į Amsterdamą

Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą

Gegužės 22 d. 10 klasė išvyko į Amsterdamą. Po varginančios kelionės traukiniu gimnazistai ir juos lydintys mokytojai Angela Maximini ir Sébastien Ballay-Kraemer pasiekė Šiaurės Venecija vadinamą miestą.
Keliautojai lankėsi Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejuje, Amsterdamą apžiūrėjo vaikščiodami pėsčiomis ir kanalais plaukiodami laivu. Į netoliese esantį Harlemą grupė nuvažiavo išsinuomotais dviračiais. Ten maudėsi vis dar šaltoje Šiaurės jūroje.
AGe

Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą
Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą
Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą
Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą
Eine Klassenfahrt der Klasse 10 nach Amsterdam - dem Venedig des Nordens
Dešimtokų išvyka į Amsterdamą