Heseno žemės šeimos diena

Familientag in Lampertheim (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės šeimos diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Liepos 15 d. Lampertheimo miesto savivaldybė, Heseno žemės socialinių reikalų ir integracijos ministerija bei Karl Kuebel fondas surengė 11-ąją Heseno žemės šeimos dieną. Miesto centre tądien šurmuliavo „Galimybių mugė“, kurioje prisistatė apie 120 dalyvių.
Vasario 16-osios gimnazija šventėje turėjo savo stendą. Jurga Kaščiukaitė-Kutkienė, sertifikuota tradicinių šiaudinių sodų pynimo meistrė, kvietė lankytojus kurti dirbinius iš šiaudų ir jais puošti savo namus. Šventės svečiai turėjo progą savo žinias pasitikrinti viktorinoje. Tėvai, mokytojai ir mokiniai pateikė daug informacijos apie Lietuvą ir supažindino su mūsų gimnazija. Visi norintys galėjo paragauti lietuviškų patiekalų: paskanauti šakočio, varškės sūrio ir juodos duonos.
AGe

Familientag in Lampertheim (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės šeimos diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Familientag in Lampertheim (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Heseno žemės šeimos diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)