Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje

Kooperation Bayern – Hessen -Sachsen - „Dürer Camp“ auf Burg Wernfels (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)

Spalio 4–6 dienomis septyni 12 ir 13 klasių mokiniai, lydimi mokytojo Dimitrios Kostopoulos, dalyvavo mokomojoje stovykloje, surengtoje netoli Niurnbergo stūksančioje Wernfels pilyje.
Nuo 2016 metų mūsų gimnaziją su mokyklomis partnerėmis – Diurerio gimnazija iš Niurnbergo ir Gėtės gimnazija iš Auerbacho (Vogtlando) – sieja bendras projektas „Perspektyvos ugdant gabiuosius“. Nuo projekto pradžios buvo įgyvendinta daugybė idėjų, už gabių mokinių ugdymą atsakingos pedagogės nuolat dalijasi informacija, organizuoja mokomuosius vizitus. Mūsų gimnazijoje gabių mokinių ugdymą kuruoja dr. Gabriele Hoffmann. Ji pasistengė, kad Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai dalyvautų šioje mokyklos partnerės iš Bavarijos organizuotoje mokomojoje stovykloje.
Tris dienas trukusiame renginyje įvairių mokslo sričių atstovai skaitė pranešimus, kuriuose aptarė savo darbo specifiką ir supažindino su mokslinių tyrimų projektais. Justas, Hendrik, Kevin, Ayse, Samuel, Tim ir Brian – mūsų gimnazistai – dalyvavo informatyviuose seminaruose apie klimato kaitą, funkcines medžiagas, vandenilio technologijas, elektros variklių kūrimą ir t. t. Kai kuriuos mokinius ypač sudomino Andriaus Patapovo, profesoriaus iš Erlangeno universiteto, paskaita apie skaitmeninę transformaciją sveikatos priežiūros srityje.
Nuoširdžiai dėkojame Tėvų fondui, parėmusiam šią turiningą išvyką.
AGe

Kooperation Bayern – Hessen -Sachsen - „Dürer Camp“ auf Burg Wernfels (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Kooperation Bayern – Hessen -Sachsen - „Dürer Camp“ auf Burg Wernfels (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Kooperation Bayern – Hessen -Sachsen - „Dürer Camp“ auf Burg Wernfels (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Kooperation Bayern – Hessen -Sachsen - „Dürer Camp“ auf Burg Wernfels (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Wernfels pilyje (Foto: Fr. Dr. Hoffmann)