Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)

Spalio 5 dieną Šiaulių Medelyno progimnazija paviešino Mokytojų dienai skirtos Tarptautinės dailyraščio parodos „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ darbus. Ne tik mokiniai iš Lietuvos, bet ir užsienio mokyklų 9–12 metų moksleiviai turėjo progą padėkoti savo mokytojams.
Mūsų gimnazistai, paraginti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Astos Geibel, jau ketvirtus metus iš eilės dalyvauja šioje tarptautinėje parodoje. Šįmet dailyraščio parodą papuošė kruopštūs penktokės Rasos T. ir šeštokės Rūtos P. darbeliai. Gimnazistės labai džiaugiasi gautomis padėkomis.
AGe

Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)