Išvyka į Strasbūrą

Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)

Spalio 5 d. į Strasbūrą buvo pakviestos praėjusiais mokslo metais Bergštrasės apskrities jaunimo dirbtuvėse „Europos ateitis“ aktyviai dalyvavusios trys mūsų gimnazistės. Dvyliktokė Lili-Izabelė M. bei tryliktokės Viktoria J. ir Lea S., lydimos mokytojo Sébastien Ballay-Kraemer, su grupe mokinių iš kitų apskrities mokyklų išvyko į Strasbūre įsikūrusią Europos Parlamento būstinę.
Ten turėjo unikalią galimybę dalyvauti informatyviame pokalbyje su europarlamentaru Michael Gahler. Kadangi mokiniai atvyko per plenarinę sesiją, diskusijas svarbiais politiniais klausimais stebėjo iš lankytojų ložės. Vėliau visi kartu apžiūrėjo Elzaso regiono sostinę Strasbūrą, turėjo laiko prie pietų ir vakarienės stalo aptarti dienos įspūdžius.
AGe

Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)
Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)
Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)
Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)
Unsere Reise nach Straßburg (Foto: S. B. Krämer)
Išvyka į Strasbūrą (Foto: S. B. Krämer)