Spektaklis žalingų įpročių prevencijos tema

Präventionstheater für die Klasse 10 und 11 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis žalingų įpročių prevencijos tema (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio 17 d. 10 ir 11 klasių mokiniai stebėjo spektaklį „Gyvenimas tęsiasi“, kuriame buvo gvildenama žalingų įpročių prevencijos tema. Teatro „Galli“ aktoriai gimnazistus pakvietė apsilankyti Benio pasaulyje.
Benis jaučiasi esąs nevykėlis. Šeimoje kyla konfliktų, mokykloje vaikinui taip pat nesiseka, jį palieka mergina, draugai neturi laiko susitikti. Benio gyvenimas ritasi žemyn, ir jis bando surasti išeitį gerdamas alkoholį ir vartodamas narkotines medžiagas. Tik tada, kai „nevykėlis“ sutinka du klounus, jis supranta, kad dar ne viskas prarasta, ir ieško pagalbos. Gyvenimas tęsiasi!
Po pasirodymo mokiniams vyko dvi paskaitos, kuriose buvo išsamiai nagrinėjamos spektaklyje keliamos problemos.
AGe

Präventionstheater für die Klasse 10 und 11 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis žalingų įpročių prevencijos tema (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Präventionstheater für die Klasse 10 und 11 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis žalingų įpročių prevencijos tema (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Präventionstheater für die Klasse 10 und 11 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis žalingų įpročių prevencijos tema (Foto: Dr. G. Hoffmann)