Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės

Was, Wasser? Ja, Wasser! (Foto: Dr. H. Schäfer)
Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės (Foto: Dr. H. Schäfer)

Lapkričio 17 d. Vasario 16-osios gimnazijoje vyko Bergštrasės ir Odenvaldo apskričių Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės „Vanduo – gyvybės eliksyras“. Su „jaunaisiais akademikais“ tądien dirbo chemijos mokytojas dr. Holger Schaefer.
Dirbtuvių pradžioje mokiniai pasidalijo savo mintimis apie vandenį, vėliau kartu žiūrėjo ir aptarė filmą apie jo svarbą žmogaus organizmui. Atsakę į viktorinos klausimus, Jaunimo akademijos dalyviai dar geriau suprato, kad vanduo būtinas viskam, kas gyva.
Po pertraukos edukacinių dirbtuvių dalyviai atliko vandens analizę. Prieš tai jie buvo supažindinti su saugaus darbo laboratorijoje taisyklėmis ir priemonėmis. Mokiniai atidžiai tyrinėjo mėginius iš tvenkinio, melioracijos griovio ir akvariumo. Vėliau buvo kalbama apie nuotekų valymo įrenginius ir teršalų šalinimo pakopas.
AGe

Was, Wasser? Ja, Wasser! (Foto: Dr. H. Schäfer)
Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės (Foto: Dr. H. Schäfer)
Was, Wasser? Ja, Wasser! (Foto: Dr. H. Schäfer)
Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės (Foto: Dr. H. Schäfer)
Was, Wasser? Ja, Wasser! (Foto: Dr. H. Schäfer)
Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės (Foto: Dr. H. Schäfer)
Was, Wasser? Ja, Wasser! (Foto: Dr. H. Schäfer)
Jaunimo akademijos edukacinės dirbtuvės (Foto: Dr. H. Schäfer)