Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“

Künstliche Intelligenz – Problem oder Segen? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 4 d. tryliktokams vyko seminaras apie dirbtinį intelektą (DI). Renginyje, kurį rėmė Hopp fondas, buvo kalbama apie spartų dirbtinio intelekto vystymąsi ir kaip jis vis labiau keičia mūsų kasdienį gyvenimą. Iš kitų seminarų abiturientams puikiai pažįstamas lektorius Eric Bauer kalbėjo apie naujas galimybes ir kylančius pavojus.
Jis pristatė, kokiose srityse galima taikyti dirbtinį intelektą, remdamasis konkrečiais pavyzdžiais, aptarė privalumus ir trūkumus. Dirbtinio intelekto siūlomi atsakymai ne visada būna teisingi, todėl į juos verta pažvelgti atidžiai, susidaryti savo nuomonę ir tik tada priimti sprendimą.
AGe

Künstliche Intelligenz – Problem oder Segen? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Künstliche Intelligenz – Problem oder Segen? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Künstliche Intelligenz – Problem oder Segen? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Künstliche Intelligenz – Problem oder Segen? (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Dirbtinis intelektas: galimybės ir pavojai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)