Prieššventinė staigmena iš Lenkijos

Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio mėnesį dešimtokai pagal „Erasmus +“ mainų programą viešėjo Lenkijoje. Kartu su Viernheimo AVH mokyklos partnerės atstovais ir mokiniais iš Lenkijoje esančio Mlavos miesto jie įgyvendino projektą „Europa“, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.
Svečioje šalyje gimnazistai buvo šiltai priimti, džiaugėsi turininga programa ir naujai užsimezgusiomis pažintimis. Ateinančių metų birželį projekto parteriai iš Lenkijos žada surengti atsakomąjį vizitą į Vokietiją.
Grupę lydėjusi mokytoja Angela Allahyar-Parsa gruodžio 20 d. dešimtokams įteikė naujai surastų draugų paruoštą prieškalėdinę staigmeną – kalendorių, padėsiantį žingsnis po žingsnio mokytis lenkų kalbos.
AGe

Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Erasmus+ - Vorweihnachtliche Adventsgrüße aus Mława (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prieššventinė staigmena iš Lenkijos (Foto: Dr. G. Hoffmann)