Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“

Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)
Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)

Gruodį baigėsi Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ redaktorės Jolitos Zykutės paskelbtas konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ Jame galėjo dalyvauti visi Vokietijoje gyvenančių lietuvių vaikai.
Jaunųjų kūrėjų klubo narės Gustės U. darbas pasirodė naujausiame leidinio numeryje, o Karolinos D. ir Eimanto R. kūriniai buvo paviešinti praėjusių metų gegužės mėnesio „Informacijose“. Būrelio vadovė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel.
Kadangi laimėtojas nebuvo renkamas, visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos ir dovanos – lietuvių autorių knygos. Ir gimnazistai, ir jų mokytoja džiaugiasi Vokietijos lietuvių bendruomenės valdybos pirmininko Augusto Šerniaus padėkomis
AGe

Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)
Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)
Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)
Vokietijos lietuvių bendruomenės žurnalo „Informacijos“ konkursas „Kas man labiausiai patinka Lietuvoje?“ (Foto: A. Geibel)