Paveikslų parodos atidarymas

Paveikslų parodos atidarymas (Foto: Emily M. Kl. 7)
Paveikslų parodos atidarymas (Foto: Emily M. Kl. 7)

Vasario 16 d., po iškilmingo minėjimo, antrame gimnazijos aukšte vyko jaunųjų dailininkų darbų parodos atidarymas. Jame dalyvavo 5–9 klasėse besimokantys paveikslų autoriai, gimnazijos direktorė Rasa Weiss, pavaduotoja Irena Sattler, 7 klasės moksleiviai su mokytoju Jens Zorn, muzikos mokytojas Gintaras Ručys su šokių vadove Audrone Ručiene ir dailės mokytoja Aina Janulionienė.
Parodą atidarė gimnazijos direktorė. Ji pasidžiaugė renginiu, pasveikino dalyvius ir padėkojo mokiniams, kurių darbai įvairiuose konkursuose garsina gimnaziją. Direktorės pavaduotoja taip pat džiaugėsi gimnazistų kūryba, gyrė talentingus mokinius. Dailės mokytoja trumpai pristatė parodą ir jaunuosius dailininkus, padėkojo už jų darbus, linkėjo kūrybinės sėkmės ir skatino dalyvauti kitose parodose. Dalyviams ji įteikė paskatinamuosius prizus – kuponus. Tada maloniai visus pakvietė apžiūrėti parodą.
AJ